Kayışdağ Evden Eve Nakliyat

Kayışdağı Evden Eve Nakliyat ‘ı kısaca özetlersek evinizde bulunan bütün eşyalarınız firmamız tarafından ambalajlanıp peketlenip taşınmaktadır.Evinizde bulunan mobilyalarınız itina ile söküp paketlenip yeni evde kurulumu yapılmaktadır.

Beyaz eşyalarınız ambalajlanıp iplenerek profesyonel eğitimli personellerimiz tarafından dikkatlice merdivenlerden indirilip araçta düzenli bir şekilde istif edilmektedir.

Kırılacak eşyalarınız beyaz 3 katlı kağıtla sarıldıktan sonra ebatlarına göre mukava karton kolilere düzenli bir şekilde yerleştirilir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat siz işi profesyoneline bırakın kusursuz keyifli taşının.Kayışdağı Evden Eve Nakliyat olarak prensiplerimizden biride müşteri memnuniyetidir.Müştri memnun oldumu bizde memnun oluruz çünkü çalışmalarımız uzun vadeli bir gün için bu işi yapmıyoruz.

Kayışdağı Evden Eve Nakliyat olarak Tüm türkiye’ye sınırsız ve kusursuz hizmet çabası vermekteyiz.Bize Hemen Ulaşın...

Kayışdağı, İstanbul ilinin Ataşehir ilçesine bağlı olan bir mahalledir.

Adını, 438 metre yükseklğinde, İstanbul ilinin en yüksek üçüncü noktası olan Kayışdağı ‘ndan alır. Kayışdağı mahallesi, tepenin eteklerinden kuzeydoğuya doğru yayılmıştır.

1971′de kurulan Kayışdağı Mahallesi’nde nüfusun çoğunluğunu Sivas, Kars,
Tokat ve Karadeniz Bölgesi’nden gelenler oluşturur.2000 yılında Kayışdağı Tepesi’nin batı yamacında kurulan Yeditepe Üniversitesi, 26 Ağustos Yerleşimi ile İBB Kayışdağı Darülaceze Tesisleri ile büyük ölçüde çehresi değişmiştir. Nüfusu 32,000′dir (2010)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir