Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat

Firmamızın Hizmetleri Saymakla Bitmiyor -KEMERBURGAZ NAKLİYAT

Doğru, güvenilir ve titizlik ile çalışan bir nakliyat firmasının elbette sahip olması gereken ve müşterilerine sunması gereken hizmetler bütünü bulunmaktadır. Kurumsal ilkeleri kendine ilke edinen Kemerburgaz nakliye şirketi ise bir evin taşınacağı zaman ihtiyaç duyulan ve yapılması gereken tüm iş ve işlemleri düşünerek hizmetlerini bu yönde geliştiren bir firma olmaktadır.

Güler yüzlü, anlayışlı ve aynı zamanda profesyonel olan ekibimiz öncelikle müşterilerimizin sorunlarına ve düşüncelerine karşı duyarlı olmaktadır. Bu anlayışlı hizmetin yanı sıra paketleme hizmeti ile firma personellerimiz tüm eşyalarınızı Kemerburgaz evden eve taşımacılık şirketi garantisi altında paketleyerek en küçük eşyanızdan en büyük eşyanıza kadar sigortalama işlemi yaparak eşyalarınızı teminat altına almaktadır. Böylece herhangi bir eşyanız zarar gördüğünde firmamız tarafından müşterilerimizin zararı karşılanmaktadır. Firmamızın eşyalarınıza yapmış olduğu sigorta ise evinizdeki tüm eşyalarınızı tamamen kapsama alanına almaktadır. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra firmamız, Kemerburgaz göktürk evden eve nakliyat fiyatları hakkında da uygun fiyat ölçütünü kullanarak müşterilerinin bütçelerinin sarsılmamasını sağlamaktadır.

Depolama Hizmetimiz İle Karşınızdayız

Taşımacılık sırasında müşterilerimize birçok hizmet ağı sunan firmamız aynı zamanda depolama hizmeti de vermektedir. Fazla olan ve depoda durabilecek olan eşyalarınız firmamız sayesinde Kemerburgaz depolama alanlarında itina ile ve güvenli bir şekilde muhafaza edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir